Zívr Ladislav (Nová Paka 1909 - 1980 Ždírec u Staré Paky)
Bios, signováno a datováno vpravo dole fixem Zívr 1978, kolorovaná litografie/papír 23 cm x 39 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |